Shipwire API (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Total:
ga: Iomlán:
