Shipwire API (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Currency
hr: Valuta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Details
hr: Detalji

en: Server settings
hr: Postavke poslužitelja

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Antarctica
hr: Antartika

en: Canada
hr: Kanada

en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
hr: SAD

en: Messages
hr: Poruke

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Total:
hr: Suma:

en: Account
hr: Račun

en: Currency code
hr: Kod valute

en: View link
hr: Vidi poveznicu

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Europe
hr: Europa

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
hr: URL %url je neispravan. Unesite cijeli URL, npr. http://www.example.com/feed.xml.

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika
