Shipwire API (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Antarctica
hy: Անտարկտիկա

en: Australia
hy: Ավստրալիա

en: Canada
hy: Կանադա

en: United Kingdom
hy: Մեծ Բրիտանիա

en: United States
hy: Միացյալ Նահանգներ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները
