Shipwire API (7.x-1.0) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Account
lo: ບັນຊີ
