Shipwire API (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina

en: Account
mg: Kaonty
