Shipwire API (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: View
ne: दृश्य

en: Details
ne: विस्तृत

en: Server settings
ne: सर्भर सेटिंग

en: Account
ne: खाता
