Shipwire API (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Email address
os: Email адрес

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Test
os: Тест

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд
