Shipwire API (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Currency
sk: Mena

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Schedule
sk: Plán

en: View
sk: Zobraziť

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Details
sk: Podrobnosti

en: North America
sk: Severná Amerika

en: Server settings
sk: Nastavenia servera

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Antarctica
sk: Antarktída

en: Australia
sk: Austrália

en: Canada
sk: Kanada

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Messages
sk: Správy

en: Production
sk: Produkcia

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Total:
sk: Spolu:

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Account
sk: Účet

en: Shipment !id
sk: Zásielka !id

en: Shipment ID
sk: Označenie zásielky

en: Tracking number
sk: Sledovacie číslo

en: Shipping method
sk: Spôsob doručenia

en: Are you sure you want to delete this shipment?
sk: Naozaj chcete odstrániť túto zásielku?

en: Currency code
sk: Kód meny

en: UPS Standard
sk: UPS Štandard

en: Carrier:
sk: Dopravca:

en: Carrier
sk: Dopravca

en: Shipping cost
sk: Prepravné náklady

en: Save shipment
sk: Uložiť zásielku

en: View link
sk: Ukázať link

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
sk: URL adresa %url je neplatná. Zadajte platnú adresu URL, ako napríklad http://www.example.com/feed.xml.

en: Shipped
sk: Odoslané

en: The date the order was created.
sk: Dátum vytvorenia objednávky.

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu
