Shipwire API (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Details
sq: Hollësi

en: Server settings
sq: Parametrat e Serverit

en: Account
sq: Profili
