Shipwire API (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Server settings
sr: Подешавања сервера

en: Shipping method
sr: Начин испоруке
