Shipwire API (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (54 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Email address
sv: E-postadress

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Currency
sv: Valuta

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Response
sv: Svar

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: View
sv: Visa

en: Submitted
sv: Skickad

en: Details
sv: Detaljer

en: North America
sv: Nordamerika

en: Server settings
sv: Inställningar för servern

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: Antarctica
sv: Antarktis

en: Australia
sv: Australien

en: Canada
sv: Kanada

en: United Kingdom
sv: Storbritannien

en: United States
sv: Förenta Staterna

en: Pending
sv: Väntar på

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Production
sv: Produktion

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Total cost
sv: Total kostnad

en: Total:
sv: Totalt:

en: Hong Kong
sv: Hongkong

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: Account
sv: Konto

en: Shipment !id
sv: Försändelse !id

en: Shipment ID
sv: Försändelsens ID

en: Tracking number
sv: Spårningsnummer

en: Shipping method
sv: Fraktmetod

en: Are you sure you want to delete this shipment?
sv: Är du säker på att du vill ta radera denna sändning?

en: Currency code
sv: Valutakod

en: Carrier:
sv: Bud:

en: Carrier
sv: Bud

en: Shipping cost
sv: Fraktkostnad

en: Save shipment
sv: Spara transport

en: View link
sv: Länk för visning

en: Delete link
sv: Radera länk

en: Europe
sv: Europa

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: Africa
sv: Afrika

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Date changed
sv: Ändrad datum

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
sv: URL:en %url är ogiltig. Ange en giltig URL, såsom http://www.exempel.se/feed.xml.

en: %name: you must enter a numeric value for the price.
sv: %name: Du måste ange ett numeriskt värde för priset.

en: Recent log messages
sv: Senaste loggmeddelanden

en: Asia
sv: Asien

en: South America
sv: Sydamerika
