Shipwire API (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (85 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Currency
uk: Валюта

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Test
uk: Тест

en: Response
uk: Відповідь

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Schedule
uk: Розклад

en: View
uk: Перегляд

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Details
uk: Подробиці

en: North America
uk: Північна Америка

en: Real
uk: Дійсний

en: Server settings
uk: Параметри сервера

en: Created date
uk: Дата створення

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: Antarctica
uk: Антарктида

en: Australia
uk: Австралія

en: Canada
uk: Канада

en: United Kingdom
uk: Великобританія

en: United States
uk: США

en: Pending
uk: Очікування

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Production
uk: Експлуатація

en: Date created
uk: Дата створення

en: Total cost
uk: Загальна вартість

en: Total:
uk: Загалом:

en: Hong Kong
uk: Гонконг

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: Misc
uk: Інше

en: Server
uk: Сервер

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Hong Kong Dollar
uk: Гонконгський долар

en: Shipment !id
uk: Відгрузка !id

en: Shipment ID
uk: ID доставки

en: Tracking number
uk: Номер відстежування

en: Shipping method
uk: Спосіб доставки

en: Are you sure you want to delete this shipment?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити це відвантаження?

en: Currency code
uk: Код валюти

en: Carrier:
uk: Перевізник:

en: Carrier
uk: Перевізник

en: Shipping cost
uk: Вартість доставки

en: Save shipment
uk: Зберегти відгрузку

en: View link
uk: Посилання на перегляд

en: Delivered
uk: Доставлено

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Europe
uk: Європа

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Africa
uk: Африка

en: Link this field to
uk: Зробити це поле посиланням на

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Date changed
uk: Дата зміни

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
uk: Неприпустима URL-адреса %url. Введіть повну адресу URL, наприклад, http://www.example.com/feed.xml.

en: Shipped
uk: Доставлене

en: The date the order was created.
uk: Дата, коли замовлення було створене

en: The date the order was last updated.
uk: Дата, коли замовлення було оновлено востаннє.

en: %name: you must enter a numeric value for the price.
uk: %name: необхідно ввести числове значення для ціни.

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу

en: Asia
uk: Азія

en: South America
uk: Південна Америка

en: United States Dollar
uk: Долар США

en: The administrator view page
uk: Сторінка перегляду адміністратором

en: Nothing, unless specified in <em>Rewrite results</em> below
uk: Нічого, за винятком випадку, коли нижче зазначено <em>Переписати результати</em>

en: Do not show a widget
uk: Не показувати віджет

en: Date submitted
uk: Дата надсилання

en: Add a destination parameter to edit and delete operation links so users return to this View on form submission.
uk: Додати параметр призначення до операційних посилань редагування та видалення, щоб користувачі повертались до цього виду по надсиланні форми.

en: Held
uk: Призупинено

en: Fake
uk: Фальшивий

en: Not expected
uk: Не передбачено

en: Method:
uk: Метод:

en: Shipping method id.
uk: Ідентифікатор способу доставки.

en: Cache & Cron
uk: Кеш та Крон

en: Australia Dollar
uk: Австралійський долар

en: Canada Dollar
uk: Канадський долар

en: Switzerland Franc
uk: Швейцарський франк

en: United Kingdom Pound
uk: Фунт Сполученого королівства

en: Product SKU cannot be empty.
uk: Артикул товару не може бути порожнім.

en: Product sku cannot be empty.
uk: Артикул товару не може бути порожнім

[ctx: a drupal order entity]
en: Order entity type
uk: Тип сутності замовлення

[ctx: a drupal store order]
en: Order ID
uk: ID замовлення
