Shipwire API (7.x-1.02) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Test
ar: الاختبار

en: Response
ar: الجواب

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: View
ar: عرض

en: Submitted
ar: تم الإرسال

en: Details
ar: التفاصيل

en: North America
ar: أمريكا الشمالية

en: Server settings
ar: إعدادات الخادم

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Antarctica
ar: القطب الجنوبي

en: Australia
ar: أستراليا

en: Canada
ar: كندا

en: United Kingdom
ar: المملكة المتحدة

en: United States
ar: الولايات المتحدة الأمريكية

en: Pending
ar: معلّق

en: Messages
ar: الرسائل

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Total:
ar: المجموع:

en: Hong Kong
ar: هونغ كونغ

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Account
ar: الحساب

en: Delete link
ar: رابط الحذف

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
ar: المسار %url ليس صحيحاً. يرجى إدخال مسار كامل، مثل http://www.example.com/feed.xml.

en: Recent log messages
ar: آخر رسائل السجل

en: Date submitted
ar: تاريخ الإرسال
