Shipwire API (7.x-1.02) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Password
az: Parol
