Shipwire API (7.x-1.02) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Server settings
fil: Pagtatakda ng tagasilbi ng web

en: United Kingdom
fil: Nagkakaisang Kaharian

en: United States
fil: Estados Unidos

en: Account
fil: Akawnt
