Shipwire API (7.x-1.02) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Test
he: בדיקה

en: Response
he: תשובה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Schedule
he: תיזמון

en: View
he: צפיה

en: Submitted
he: נשלח

en: Details
he: פרטים

en: Server settings
he: הגדרות שרת

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Antarctica
he: אנטארקטיקה

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Canada
he: קנדה

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: Pending
he: ממתינות

en: Messages
he: מסרים

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Total cost
he: סה"כ עלות

en: Total:
he: סה"כ:

en: Hong Kong
he: הונג קונג

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Server
he: שרת

en: Account
he: חשבון

en: Shipment ID
he: משלוח ID

en: Shipping method
he: סוג משלוח

en: UPS Standard
he: UPS יבשתי

en: View link
he: קישור להיבט

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות

en: Method:
he: שיטה:
