Shipwire API (7.x-1.02) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Email address
is: Netfang

en: Cancel
is: Hætta við

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Test
is: Prófa

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Details
is: Nánar

en: North America
is: Norður Ameríka

en: Server settings
is: Stillingar þjóns

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: Antarctica
is: Suðurskautslandið

en: Australia
is: Ástralía

en: Canada
is: Kanada

en: United Kingdom
is: Bretland

en: United States
is: Bandaríkin

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Total:
is: Samtals:

en: Account
is: Aðgangur

en: Currency code
is: Gjaldmiðilskóði

en: Delete link
is: Eyða tengli

en: Europe
is: Evrópa

en: Edit link
is: Breyta tengli

en: Africa
is: Afríka

en: Date changed
is: Dags breytt

en: Asia
is: Asía

en: South America
is: Suður Ameríka
