Shipwire API (7.x-1.02) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Test
jv: Ujian

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Details
jv: Lengkapé

en: Server settings
jv: Sétingan server

en: Canada
jv: Kanada

en: United Kingdom
jv: Inggris

en: United States
jv: Amerika Serikat

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Account
jv: Akun

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
jv: URL %url ora sah. Lebokaké URL sing bener, contone http://www.example.com/feed.xml.

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan
