Shipwire API (7.x-1.02) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Email address
kk: Email адресі

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Test
kk: Тест

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Server settings
kk: Сервер баптамалары

en: Messages
kk: Хаттар

en: Account
kk: Есеп
