Shipwire API (7.x-1.02) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Server settings
km: ការកំណត់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

en: Antarctica
km: អង់តាទីកា

en: Australia
km: អូស្ត្រាលី

en: Canada
km: កាណាដា

en: United Kingdom
km: ចក្រភព​អង់គ្លេស

en: United States
km: សហរដ្ឋអាមេរិក

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Account
km: គណនី

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
km: URL %url ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។ បញ្ចូល​ URL ដែល​មាន​គុណ​ភាព​ពេញ​លេញ ដូច​ជា​ http://www.example.com/feed.xml ។

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ
