Shipwire API (7.x-1.02) - en to kn translation catalogue (28 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Submitted
kn: ಸಲ್ಲಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: North America
kn: ನಾರ್ತ್ ಅಮೇರಿಕಾ

en: Server settings
kn: ಸರ್ವರ್ ಸೆಟ್ಟಿಂಗ್‌ಗಳು

en: Australia
kn: ಆಸ್ಟ್ರೇಲಿಯಾ

en: Canada
kn: ಕೆನಡಾ

en: United Kingdom
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಕಿಂಗ್ಡಮ್

en: United States
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಸ್ಟೇಟ್ಸ್

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Total:
kn: ಒಟ್ಟು:

en: Hong Kong
kn: ಹಾಂಗ್ ಕಾಂಗ್

en: Misc
kn: ಇತರೆ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ

en: Account
kn: ಖಾತೆ

en: Europe
kn: ಯೂರೋಪ್

en: Africa
kn: ಆಫ್ರಿಕಾ
