Shipwire API (7.x-1.02) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Currency
lv: Valūta

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Test
lv: Tests

en: Response
lv: Atbilde

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Schedule
lv: Grafiks

en: View
lv: Skatīt

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: North America
lv: Ziemeļamerika

en: Server settings
lv: Servera iestatījumi

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Antarctica
lv: Antarktika

en: Australia
lv: Austrālija

en: Canada
lv: Kanāda

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: Pending
lv: Gaida

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Production
lv: Darba

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Total:
lv: Kopā:

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Account
lv: Konts

en: Shipment !id
lv: Piegāde !id

en: Currency code
lv: Valūtas kods

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lv: URL %url nav pareizs. Ievadiet pareizi formatētu URL, piemēram, http://www.example.com/feed.xml.

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti

en: Date submitted
lv: Iesniegšanas datums
