Shipwire API (7.x-1.02) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Server settings
ml: സെര്‍വര്‍ ക്രമീകരണം

en: Australia
ml: ഓസ്ട്രേലിയ

en: Canada
ml: കാനഡ
