Shipwire API (7.x-1.02) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Cancel
mr: रद्द

en: Currency
mr: चलन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Test
mr: चाचणी

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: North America
mr: उत्तर अमेरिका

en: Account
mr: खाते
