Shipwire API (7.x-1.02) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Details
nn: Detaljar

en: Server settings
nn: Tenarinnstillingar

en: Production
nn: Produksjon

en: Total:
nn: Sum:

en: Account
nn: Konto

en: Delete link
nn: Slett lenke

en: Recent log messages
nn: Nyaste loggmeldingar
