Shipwire API (7.x-1.02) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Cancel
oc: Anullar

en: Currency
oc: Devisa

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Test
oc: Testar

en: Response
oc: Responsa

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Schedule
oc: Planning

en: View
oc: Veire

en: Submitted
oc: Somés

en: Details
oc: Detalhs

en: Server settings
oc: Paramètres del servidor

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Antarctica
oc: Antartida

en: Australia
oc: Austràlia

en: Canada
oc: Canadà

en: United Kingdom
oc: Reialme Unit

en: United States
oc: Estats Units d'America

en: Pending
oc: En espèra

en: Messages
oc: Messatges

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Total:
oc: Total :

en: Account
oc: Compte

en: View link
oc: Ligam d'afichatge

en: Delete link
oc: Ligam de supression

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion

en: Date changed
oc: Data de modificacion

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
oc: La URL %url es pas valida. Picatz una URL picada corrèctament, coma http ://www.example.com/feed.xml.

en: Recent log messages
oc: Entradas recentas del jornal
