Shipwire API (7.x-1.02) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
