Shipwire API (7.x-1.02) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Details
ps: سپړنې

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Antarctica
ps: انتارکتيکا (سهيلي قطب)

en: Australia
ps: استرالیا

en: Canada
ps: کاناډا

en: United Kingdom
ps: انګلستان

en: United States
ps: امريکا متحده ایالات
