Shipwire API (7.x-1.02) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Email address
sl: E-naslov

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Server settings
sl: Nastavitve strežnika

en: Antarctica
sl: Antarktika

en: Australia
sl: Avstralija

en: Canada
sl: Kanada

en: United Kingdom
sl: Združeno kraljestvo

en: United States
sl: Združene države

en: Pending
sl: Čaka

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Account
sl: Račun

en: Shipping cost
sl: Stroški pošiljanja
