Shipwire API (7.x-1.02) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Details
th: รายละเอียด

en: Server settings
th: การตั้งค่าเซิร์ฟเวอร์

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: Messages
th: ข้อความ

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Total:
th: ทั้งหมด:

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Delete link
th: ลบลิงก์

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ

en: Date changed
th: วันที่เปลี่ยนแปลง

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
th: URL %url ไม่ถูกต้อง กรุณาป้อง URL เต็มเช่น http://www.example.com/feed.xml

en: Recent log messages
th: บันทึกข้อความล่าสุด
