Shipwire API (7.x-1.02) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Test
ug: سىناق

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Canada
ug: كانادا

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار
