Shipwire API (7.x-1.04) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Email address
be: Email адрас

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Test
be: Тэст

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Schedule
be: Расклад

en: View
be: Праглядзець

en: Details
be: Падрабязна

en: Server settings
be: Налады сэрвераў

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Antarctica
be: Антарктыда

en: Australia
be: Аўстралія

en: Canada
be: Канада

en: United Kingdom
be: Вялікабрытанія

en: United States
be: ЗША

en: Pending
be: Чакае

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Account
be: Акаўнт

en: View link
be: Паглядзець спасылку

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: Date changed
be: Дата змененая

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
be: URL %url направільны. Увядзіце поўны URL, як, напрыклад, http://www.example.com/feed.xml.

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу
