Shipwire API (7.x-1.04) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Submitted
bo: ཡར་སྤྲད་ཟིན

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Server settings
bo: ཞབས་ཞུ་བའི་སྒྲིག་འགོད

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Antarctica
bo: ལྷོ་སྣེ་གླིང་།

en: Australia
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་ལི་ཡ།

en: Canada
bo: ཁ་ན་ཏ།

en: United Kingdom
bo: དབྱིན་ཇི།

en: United States
bo: ཨ་རི།

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: View link
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་ཐག

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
bo: དྲ་གནས་%url་ལ་ཕན་ནུས་མེད། ཚད་ལྡན་གྱི་དྲ་གནས་ཤིག་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས། དཔེར་ན་http://www.example.com/feed.xml་ལྟ་བུ།

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ
