Shipwire API (7.x-1.04) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Details
eo: Detaloj

en: Server settings
eo: Servilaj agordoj

en: Antarctica
eo: Antarkto

en: Australia
eo: Aŭstralio

en: United Kingdom
eo: Unuiĝinta Reĝlando

en: United States
eo: Usono

en: Account
eo: Konto
