Shipwire API (7.x-1.04) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Details
gu: વિગતો

en: Server settings
gu: સર્વર ની ગોઠણીઓ

en: Australia
gu: ઓસ્ટ્રેલિયા

en: Canada
gu: કેનેડા

en: United Kingdom
gu: યુનાઇટેડ કિંગડમ

en: United States
gu: યુનાઈટેડ સ્ટેટ્સ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Hong Kong
gu: હોંગ કોંગ

en: Account
gu: ખાતુ
