Shipwire API (7.x-1.04) - en to hu translation catalogue (72 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Currency
hu: Pénznem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Test
hu: Teszt

en: Response
hu: Válasz

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Schedule
hu: Időzítés

en: View
hu: Megtekintés

en: Submitted
hu: Beküldött

en: Details
hu: Részletek

en: North America
hu: Észak-Amerika

en: Server settings
hu: A kiszolgáló beállításai

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Antarctica
hu: Antarktisz

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Canada
hu: Kanada

en: United Kingdom
hu: Egyesült Királyság

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: Pending
hu: Függőben

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Production
hu: Termelés

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Total cost
hu: Teljes költség

en: Total:
hu: Összesen:

en: Hong Kong
hu: Hongkong

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: Misc
hu: Egyéb

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Account
hu: Saját adatok

en: Hong Kong Dollar
hu: Hongkongi dollár

en: Shipment !id
hu: !id szállítmány

en: Shipment ID
hu: Szállítmány ID

en: Tracking number
hu: Követési szám

en: Shipping method
hu: Szállítási mód

en: Are you sure you want to delete this shipment?
hu: Ez a szállítás biztosan törölhető?

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: UPS Ground
hu: UPS Felszíni Szállítás

en: UPS Next Day Air
hu: UPS Következő Napi Légiposta

en: Carrier:
hu: Szállító:

en: Carrier
hu: Szállító

en: Shipping cost
hu: Szállítási költség

en: Save shipment
hu: Szállítmány mentése

en: View link
hu: Megtekintés hivatkozása

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: Europe
hu: Európa

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Africa
hu: Afrika

en: Link this field to
hu: Mező kapcsolása:

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Date changed
hu: Módosítás dátuma

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
hu: %url webcím érvénytelen. Egy teljes webcímet kell megadni, mint például http://www.example.com/feed.xml.

en: Shipped
hu: Kiszállítva

en: The date the order was created.
hu: A rendelés létrejöttének dátuma.

en: The date the order was last updated.
hu: A rendelés frissítési dátuma.

en: %name: you must enter a numeric value for the price.
hu: %name: számot kell megadni az árhoz.

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek

en: Asia
hu: Ázsia

en: South America
hu: Dél-Amerika

en: United States Dollar
hu: USA dollár

en: The administrator view page
hu: Az adminisztrátori nézet oldala

en: Nothing, unless specified in <em>Rewrite results</em> below
hu: Semmi, kivéve, ha meg van adva a lenti <em>Eredmények átírása</em> részen

en: Do not show a widget
hu: Ne jelenjen meg felületi elem

en: Costs
hu: Költségek

en: Date submitted
hu: Beküldés dátuma

en: Shipment dates
hu: Szállítási dátumok
