Shipwire API (7.x-1.04) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Server settings
ku: سازکارییەکانی ڕاژەکار

en: Antarctica
ku: ئەنتراکتیکا

en: Australia
ku: ئوسترالیا

en: Canada
ku: کانادا

en: United Kingdom
ku: شانشینی یەکگرتوو

en: United States
ku: وڵاتە یەکگرتووەکان

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Account
ku: هەژمار

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا

en: Recent log messages
ku: پەیامە نوێیەکانی تۆمار
