Shipwire API (7.x-1.04) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Currency
lt: Valiuta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Details
lt: Išsamiai

en: Server settings
lt: Serverio nustatymai

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Antarctica
lt: Antarktida

en: Australia
lt: Australija

en: Canada
lt: Kanada

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Pending
lt: Laukiama

en: Messages
lt: Žinutės

en: Production
lt: Produkcija

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Account
lt: Paskyra

en: Shipment !id
lt: Siunta !id

en: Shipment ID
lt: Siuntos ID

en: Tracking number
lt: Sekimo numeris

en: Shipping method
lt: Pristatymo būdas

en: Are you sure you want to delete this shipment?
lt: Ar jūs tikrai norite panaikinti šį siuntimą?

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Carrier:
lt: Vežėjas:

en: Carrier
lt: Važėjas

en: Shipping cost
lt: Siuntimo kaina

en: Save shipment
lt: Išsaugoti siuntimą

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lt: URL %url klaidingas. Įveskite pilną URL, tokį kaip http://www.example.com/feed.xml.

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

[ctx: a drupal order entity]
en: Order entity type
lt: Užsakymo subjekto tipas

[ctx: a drupal store order]
en: Order ID
lt: Užsakymo ID
