Shipwire API (7.x-1.04) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Server settings
mn: Сервер (буюу үйлчлэгч тооцоолуур)-ийн тохиргоо.

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
