Shipwire API (7.x-1.04) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Account
or: ଖାତା
