Shipwire API (7.x-1.04) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: View
se: Čájet

en: Account
se: konto
