Shipwire API (7.x-1.04) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Server settings
si: Server සැකසුම්

en: Account
si: ගිණුම
