Shipwire API (7.x-1.04) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Currency
ca: Moneda

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Test
ca: Prova

en: Response
ca: Resposta

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Schedule
ca: Planificar

en: View
ca: Mostra

en: Submitted
ca: Tramès

en: Details
ca: Detalls

en: North America
ca: Amèrica del Nord

en: Server settings
ca: Preferències del servidor

en: Created date
ca: Data de creació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Antarctica
ca: Antàrtida

en: Australia
ca: Austràlia

en: Canada
ca: Canadà

en: United Kingdom
ca: Regne Unit

en: United States
ca: Estats Units

en: Pending
ca: Pendent

en: Messages
ca: Missatges

en: Date created
ca: Data creada

en: Total cost
ca: Cost total

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Account
ca: Compte

en: Shipping method
ca: Mètode d'enviament

en: Currency code
ca: Codi de moneda

en: View link
ca: Enllaç de consulta

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
ca: La URL %url no és vàlida. Introduïu una URL qualificada, com http://www.example.com/feed.xml.

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre

en: Date submitted
ca: Data d'enviament
