Shipwire API (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (51 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Email address
cs: E-mail

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Currency
cs: Měna

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Response
cs: Odpověď

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: View
cs: Zobrazit

en: Submitted
cs: Odesláno

en: Details
cs: Detaily

en: North America
cs: Serverní Amerika

en: Server settings
cs: Nastavení serveru

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Antarctica
cs: Antarktida

en: Australia
cs: Austrálie

en: Canada
cs: Kanada

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Messages
cs: Zprávy

en: Production
cs: Výroba

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Total:
cs: Celkem:

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: Account
cs: Účet

en: Shipment !id
cs: Zásilka !id

en: Shipment ID
cs: ID zásilky

en: Tracking number
cs: Číslo pro sledování

en: Shipping method
cs: Způsob přepravy

en: Are you sure you want to delete this shipment?
cs: Opravdu chcete smazat tuto zásilku?

en: Currency code
cs: Kód měny

en: Carrier:
cs: Přepravce:

en: Carrier
cs: Přepravce

en: Shipping cost
cs: Poštovné a balné

en: Save shipment
cs: Uložit expedici

en: View link
cs: Odkaz "zobrazit"

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Europe
cs: Evropa

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Link this field to
cs: Odkázat toto pole na

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Date changed
cs: Datum změny

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
cs: URL %url není platná. Zadejte plnou URL adresu, jako http://www.example.com/feed.xml.

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: Date submitted
cs: Datum odeslání
