Shipwire API (7.x-1.04) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Response
eu: Erantzun

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: View
eu: Bista

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Server settings
eu: Zerbitzailearen ezarpenak

en: Created date
eu: Sortze data

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Antarctica
eu: Antartika

en: Canada
eu: Kanada

en: United Kingdom
eu: Erresuma Batua

en: United States
eu: Estatu Batuak

en: Messages
eu: Mezuak

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Account
eu: Kontua

en: View link
eu: Ikusi lotura

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak
