Shipwire API (7.x-1.02) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Currency
gl: Divisa

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Test
gl: Proba

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Schedule
gl: Programación

en: View
gl: Ver

en: Submitted
gl: Enviado

en: Details
gl: Detalles

en: Server settings
gl: Configuración do servidor

en: Created date
gl: Data de creación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Antarctica
gl: Antártida

en: Canada
gl: Canadá

en: United Kingdom
gl: Reino Unido

en: United States
gl: Estados Unidos

en: Pending
gl: Pendente

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Date created
gl: Data de creación

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: Server
gl: Servidor

en: Account
gl: Conta

en: Shipment !id
gl: Papel

en: Are you sure you want to delete this shipment?
gl: ¿Estás seguro de que queres eliminar estes usuarios?

en: Currency code
gl: Código de divisa

en: Save shipment
gl: Gardar rol

en: View link
gl: Ver ligazón

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Link this field to
gl: Enlazar este campo con

en: Date changed
gl: Data modificada

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
gl: A URL %url non é válida. Escriba unha URL válida, tal como http://www.exemplo.com/feed.xml.

en: The date the order was created.
gl: A data na que se creou o pedido.

en: The date the order was last updated.
gl: A data na que o pedido se actualizou por última vez.

en: %name: you must enter a numeric value for the price.
gl: %name: debe introducir un valor numérico para o prezo.

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro

en: The administrator view page
gl: Vista de páxina do administrador

en: Date submitted
gl: Data do envío
