Shipwire API (7.x-1.04) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Details
ka: დეტალები

en: Server settings
ka: სერვერის პარამეტრები

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Antarctica
ka: ანტარქტიდა

en: Australia
ka: ავსტრალია

en: Canada
ka: კანადა

en: United Kingdom
ka: გაერთიანებული სამეფო

en: United States
ka: შეერთებული შტატები

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Hong Kong
ka: ჰონგ-კონგი
