Shipwire Commerce (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: View
af: Wys
