Shipwire Commerce (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: Total
bg: Общо
