Shipwire Commerce (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন
